Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 29
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 29 |
| Lengte: | 246 cm |
| Breedte: | 82 cm |
| Hoogte: | 30 cm |
| Gewicht: | 75 gr |
| Volume: | 605 cm³ |
| CO2e-footprint: | 1142 g |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Inhoud verpakking: | 1 |
| Schrijfkleur: | Wit |
| Soort Inkt: | Waterbasis |
| Soort Stift: | Krijtstift |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |