Gerelateerde producten
Externe voorraad: 29
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 29 |
| Lengte: | 343 cm |
| Breedte: | 258 cm |
| Hoogte: | 336 cm |
| Gewicht: | 4503 gr |
| Volume: | 29733 cm³ |
| CO2e-footprint: | 17023 g |
| Commerciële afmetingen: | 243x335x323 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Grijs |
| Garantie: | 24 maand |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | Blauwe Engel |
| Milieuverklaring: | 100% recycled |
| Soort Opslag/Archivering: | Stapelcassette |