Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 1
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 1 |
| Lengte: | 456 cm |
| Breedte: | 168 cm |
| Hoogte: | 108 cm |
| Gewicht: | 1770 gr |
| Volume: | 8273 cm³ |
| Accentkleur: | Wit |
| CO2e-footprint: | 103804 g |
| Commerciële kleurnaam: | Groen |
| Garantie: | 24 maand |
| Inclusief Starterskit: | Ja |
| Invoerbreedte: | A4 |
| Lamineersnelheid: | 60 s |
| Maximale Dikte van Lamineerhoes: | 125 micron |
| Opwarmtijd: | 180 s |
| Soort Lamineermachine: | Lamineermachine (warm) |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Voeding: | Elektriciteit |