Alternatieve producten
Externe voorraad: 353
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 353 |
| Lengte: | 337 cm |
| Breedte: | 296 cm |
| Hoogte: | 53 cm |
| Gewicht: | 697 gr |
| Volume: | 5286 cm³ |
| CO2e-footprint: | 21571 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Diepte Verstelling: | Neen |
| Draagvermogen: | 5 kg |
| Ergonomisch: | Ja |
| Garantie: | 24 maand |
| Hoogte verstelbaar: | Ja |
| Kabelgeleiding: | Neen |
| Kantelbaar: | Neen |
| Soort Computerstandaard / -steun: | Notebookstandaard |
| Soort Materiaal: | Kunststof |