Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 5
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 5 |
| Lengte: | 431 cm |
| Breedte: | 303 cm |
| Hoogte: | 48 cm |
| Gewicht: | 4709 gr |
| Volume: | 6268 cm³ |
| Aantal vel: | 125 |
| CO2e-footprint: | 6259 g |
| ColorLok: | Ja |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| ISO-waarde: | 9706 |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | EU Ecolabel |
| Milieuverklaring: | CO2 compensatie |
| Papierformaat (DIN): | A3 |
| Papiergewicht: | 300 g/m² |
| Soort Papier: | Laserpapier |
| Witheid (cie-waarde): | 161 |