Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 14
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 14 |
| Lengte: | 137 cm |
| Breedte: | 317 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht: | 283 gr |
| Volume: | 868 cm³ |
| CO2e-footprint: | 973 g |
| Commerciële kleurnaam: | Groen |
| Garantie: | 24 maand |
| Met inktvoetjes: | Neen |
| Soort sjabloon: | Letters en cijfers |