Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 84
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 84 |
| Lengte: | 305 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Hoogte: | 2 cm |
| Gewicht: | 42 gr |
| Volume: | 108 cm³ |
| CO2e-footprint: | 137 g |
| Commerciële kleurnaam: | Groen |
| Garantie: | 24 maand |
| Met inktvoetjes: | Neen |
| Soort sjabloon: | Letters en cijfers |