Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 38
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 38 |
| Lengte: | 293 cm |
| Breedte: | 156 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Gewicht: | 135 gr |
| Volume: | 365 cm³ |
| CO2e-footprint: | 464 g |
| Commerciële kleurnaam: | Groen |
| Garantie: | 24 maand |
| Met inktvoetjes: | Neen |
| Soort sjabloon: | Letters en cijfers |