Gerelateerde producten
Externe voorraad: 12
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 12 |
| Lengte: | 138 cm |
| Breedte: | 101 cm |
| Hoogte: | 49 cm |
| Gewicht: | 275 gr |
| Volume: | 682 cm³ |
| CO2e-footprint: | 2769 g |
| Commerciële kleurnaam: | Dessin |
| Soort lijm: | Hobbylijm |