Gerelateerde producten
Externe voorraad: 120
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 120 |
| Lengte: | 115 cm |
| Breedte: | 113 cm |
| Hoogte: | 17 cm |
| Gewicht: | 148 gr |
| Volume: | 220 cm³ |
| CO2e-footprint: | 507 g |
| Commerciële kleurnaam: | Transparant |
| Geschikt voor: | Universeel |
| Soort lijm: | Lijmpatroon lijmpistool |