Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 105
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 105 |
| Lengte: | 361 cm |
| Breedte: | 47 cm |
| Hoogte: | 6 cm |
| Gewicht: | 45 gr |
| Volume: | 101 cm³ |
| CO2e-footprint: | 155 g |
| Commerciële kleurnaam: | Groen |
| Garantie: | 24 maand |
| Schaalverdeling Aanduiding: | Centimeter |
| Soort Meet / Geometrische Instrumenten: | Liniaal |