Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 213
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 213 |
| Lengte: | 615 cm |
| Breedte: | 65 cm |
| Hoogte: | 65 cm |
| Gewicht: | 678 gr |
| Volume: | 2598 cm³ |
| Aantal vel: | 25 |
| Belijningstype: | Ruit |
| CO2e-footprint: | 1090 g |
| Commerciële afmetingen: | 60x80 cm |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Garantie: | 24 maand |
| Soort presentatiefolie: | Whiteboard |