Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 20
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 20 |
| Lengte: | 91 cm |
| Breedte: | 91 cm |
| Hoogte: | 34 cm |
| Gewicht: | 90 gr |
| Volume: | 281 cm³ |
| CO2e-footprint: | 1355 g |
| Commerciële kleurnaam: | Nikkel |
| Diameter: | 15 mm |
| Dikte: | 10 mm |
| Garantie: | 24 maand |
| Magneetkracht: | 8000 g |
| Soort Magneet: | Glasbordmagneet |