Alternatieve producten
Externe voorraad: 26
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 26 |
| Lengte: | 85 cm |
| Breedte: | 133 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht: | 45 gr |
| Volume: | 135 cm³ |
| CO2e-footprint: | 753 g |
| Commerciële kleurnaam: | Nikkel |
| Diameter: | 25 mm |
| Garantie: | 24 maand |
| Magneetkracht: | 13000 g |
| Soort Magneet: | Glasbordmagneet |