Alternatieve producten
Externe voorraad: 90
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 90 |
| Lengte: | 88 cm |
| Breedte: | 136 cm |
| Hoogte: | 17 cm |
| Gewicht: | 61 gr |
| Volume: | 203 cm³ |
| CO2e-footprint: | 934 g |
| Commerciële kleurnaam: | Nikkel |
| Diameter: | 30 mm |
| Garantie: | 24 maand |
| Magneetkracht: | 21000 g |
| Soort Magneet: | Glasbordmagneet |