Externe voorraad: 7
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 7 |
| Lengte: | 192 cm |
| Breedte: | 252 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht: | 190 gr |
| Volume: | 725 cm³ |
| Aantal vel: | 2 |
| CO2e-footprint: | 2274 g |
| Commerciële kleurnaam: | Wijnrood |
| Garantie: | 24 maand |
| Geschikt voor papierformaat: | A5 |
| Soort showmap: | Menukaart |