Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 0
Bel of mail
Verwacht: 26-5-2026
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 0 |
| Lengte: | 298 cm |
| Breedte: | 214 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht: | 380 gr |
| Volume: | 637 cm³ |
| Aantal vel: | 20 |
| CO2e-footprint: | 611 g |
| Commerciële afmetingen: | 210x297mm |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Inbind methode: | Gelijmd |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Model naam: | Graduate |
| Papierformaat (DIN): | A4 |
| Papiergewicht: | 240 g/m² |
| Papierkleur: | Zwart |
| Soort Papier: | Mix Mediapapier |
| Textuur: | Glad |