Externe voorraad: 1
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 1 |
| Lengte: | 456 cm |
| Breedte: | 265 cm |
| Hoogte: | 119 cm |
| Gewicht: | 4016 gr |
| Volume: | 14379 cm³ |
| Aantal Monitoren: | 1 |
| CO2e-footprint: | 124821 g |
| Commerciële afmetingen: | 56x 111 x 610 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Draagvermogen: | 10 kg |
| Ergonomisch: | Ja |
| Garantie: | 36 maand |
| Geschikt voor schermformaat: | 32 in |
| Geschikt voor VESA: | 100x100 |
| Hoogte verstelbaar: | Ja |
| Kantelbaar: | Ja |
| Model naam: | Vista |
| Roteerbaar: | Ja |
| Soort Computerstandaard / -steun: | Monitorarm |
| Soort Materiaal: | Ijzer |
| Soort Montage: | Klem |
| Zwenkbaar: | Ja |