Externe voorraad: 9
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 9 |
| Lengte: | 421 cm |
| Breedte: | 321 cm |
| Hoogte: | 58 cm |
| Gewicht: | 2168 gr |
| Volume: | 7838 cm³ |
| AantalMonitoren: | 1 |
| CO2e-footprint: | 67095 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Draagvermogen: | 36 kg |
| Ergonomisch: | Ja |
| Garantie: | 24 maand |
| Geschikt voor schermformaat: | 21 in |
| Hoogte verstelbaar: | Ja |
| Model naam: | Plus |
| Soort Computerstandaard / -steun: | Monitorstandaard |
| Soort Montage: | Vrijstaand |