Alternatieve producten
Externe voorraad: 40
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 40 |
| Lengte: | 211 cm |
| Breedte: | 167 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Gewicht: | 275 gr |
| Volume: | 387 cm³ |
| Aantal pagina's: | 160 |
| Aantal vel: | 80 |
| Belijningstype: | Lijn |
| CO2e-footprint: | 669 g |
| Commerciële afmetingen: | 210x165 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Inbind methode: | Gelijmd |
| Inbind positie: | Lange zijde |
| Materiaal kaft: | Karton |
| Papierformaat (DIN): | Afwijkend |
| Papiergewicht: | 70 g/m² |
| Soort Boek/Blok: | Notitieboek |
| Soort Materiaal: | Papier |
| Type kaft: | Harde kaft |