Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 10
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 10 |
| Lengte: | 212 cm |
| Breedte: | 132 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht: | 330 gr |
| Volume: | 391 cm³ |
| Aantal pagina's: | 240 |
| Aantal vel: | 120 |
| Belijningstype: | Blanco |
| CO2e-footprint: | 526 g |
| Commerciële afmetingen: | 130x210 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Hydrangea blue |
| Geperforeerde vellen: | Neen |
| Inbind methode: | Garengebonden |
| Inbind positie: | Lange zijde |
| Materiaal kaft: | Polypropyleen (PP) |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Model naam: | Large |
| Papierformaat (DIN): | Afwijkend |
| Papiergewicht: | 70 g/m² |
| Soort Boek/Blok: | Notitieboek |
| Type kaft: | Harde kaft |