Alternatieve producten
Externe voorraad: 521
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 521 |
| Lengte: | 221 cm |
| Breedte: | 148 cm |
| Hoogte: | 25 cm |
| Gewicht: | 337 gr |
| Volume: | 817 cm³ |
| Aantal pagina's: | 192 |
| Aantal vel: | 96 |
| Belijningstype: | Lijn |
| CO2e-footprint: | 529 g |
| Commerciële afmetingen: | 148x210 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Rood |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Inbind methode: | Garengebonden |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Papierformaat (DIN): | A5 |
| Papiergewicht: | 80 g/m² |
| Soort Boek/Blok: | Notitieboek |
| Soort Materiaal: | Papier |