Externe voorraad: 2
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 2 |
| Lengte: | 225 cm |
| Breedte: | 258 cm |
| Hoogte: | 90 cm |
| Gewicht: | 440 gr |
| Volume: | 5224 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 30000 |
| CO2e-footprint: | 3502 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 12 maand |
| Model naam: | 108R01124 |
| Soort Onderdeel / Accessoire: | Opvangbak |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |