Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 4
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 4 |
| Lengte: | 295 cm |
| Breedte: | 224 cm |
| Hoogte: | 154 cm |
| Gewicht: | 1260 gr |
| Volume: | 10176 cm³ |
| Batterij type: | Blokbatterij |
| Batterijen inclusief: | Ja |
| CO2e-footprint: | 31281 g |
| Commerciële kleurnaam: | Grijs |
| Garantie: | 24 maand |
| Maximum gewicht: | 10000 g |
| Soort Weegschaal: | Pakketweger |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |