Alternatieve producten
Externe voorraad: 0
Bel of mail
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 0 |
| Lengte: | 455 cm |
| Breedte: | 345 cm |
| Hoogte: | 650 cm |
| Gewicht: | 18200 gr |
| Volume: | 102033 cm³ |
| Aantal vel: | 24 |
| Anti-vastloop technology: | Ja |
| Capaciteit Opvangbak: | 30 l |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Garantie: | 24 maand |
| Invoer: | Handmatig |
| Invoerbreedte: | 230 mm |
| Opvangbak Met Venster: | Ja |
| Type Snit: | Snippers |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Veiligheidsniveau: | P4 |
| Vernietigt: | Dvd |