Gerelateerde producten
Externe voorraad: 290
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 290 |
| Lengte: | 25 cm |
| Breedte: | 171 cm |
| Hoogte: | 25 cm |
| Gewicht: | 24 gr |
| Volume: | 106 cm³ |
| Accentkleur: | Geel |
| CO2e-footprint: | 432 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Inhoud verpakking: | 1 |
| Model naam: | Detectie |
| Schrijfbreedte: | 1.0-4.0 |
| Schrijfkleur: | Zwart |
| Soort Stift: | Permanent marker |