Externe voorraad: 1
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 1 |
| Lengte: | 425 cm |
| Breedte: | 336 cm |
| Hoogte: | 292 cm |
| Gewicht: | 12426 gr |
| Volume: | 41697 cm³ |
| Aantal stuks: | 250 St. |
| Bedrukt: | Neen |
| CO2e-footprint: | 54517 g |
| Commerciële afmetingen: | 30x40cm |
| Commerciële kleurnaam: | Oranje |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Soort Materiaal: | Papier |
| Soort Wegwerptafelgerei: | Wegwerp-placemat |