Gerelateerde producten
Externe voorraad: 32
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 32 |
| Lengte: | 219 cm |
| Breedte: | 72 cm |
| Hoogte: | 56 cm |
| Gewicht: | 478 gr |
| Volume: | 883 cm³ |
| CO2e-footprint: | 3014 g |
| Commerciële kleurnaam: | Assorti |
| Garantie: | 24 maand |
| Permanent: | Neen |
| Soort verf: | Plakkaatverf |
| Water verdunbaar: | Ja |