Externe voorraad: 168
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 168 |
| Lengte: | 158 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht: | 5 gr |
| Volume: | 14 cm³ |
| Accentkleur: | Beige en geel |
| CO2e-footprint: | 17 g |
| Commerciële afmetingen: | Lxbxh: 175x7x7mm |
| Commerciële kleurnaam: | Petrol |
| Geschikt voor leeftijd vanaf: | 5 jr |
| Hardheid: | HB |
| Met Gumtop: | Neen |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Model naam: | Easygraph S |
| Rechtshandig / Linkshandig: | Linkshandig |
| Schokbestendig: | Ja |
| Soort Materiaal: | Hout |
| Soort Potlood: | Potlood |
| Vorm: | Driehoekig |