Gerelateerde producten
Externe voorraad: 84
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 84 |
| Lengte: | 161 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 6 cm |
| Gewicht: | 3 gr |
| Volume: | 7 cm³ |
| CO2e-footprint: | 17 g |
| Commerciële kleurnaam: | Geel |
| Hardheid: | H |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | PEFC |
| Soort Potlood: | Potlood |
| Vorm: | Zeshoekig |