Alternatieve producten
Externe voorraad: 6340
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 6340 |
| Lengte: | 127 cm |
| Breedte: | 50 cm |
| Hoogte: | 6 cm |
| Gewicht: | 9 gr |
| Volume: | 38 cm³ |
| CO2e-footprint: | 83 g |
| Commerciële kleurnaam: | Grafiet |
| Garantie: | 24 maand |
| Hardheid: | HB |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Schrijfbreedte: | 0.5 |
| Soort hervulling: | Potloodstiften |