Externe voorraad: 2
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 2 |
| Lengte: | 443 cm |
| Breedte: | 360 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Gewicht: | 385 gr |
| Volume: | 1754 cm³ |
| Antistatisch: | Ja |
| Beeldschermformaat: | 19 in |
| Beeldverhouding: | 5:4 |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Geschikt voor: | Monitor |
| Soort Filter / Hoes voor Computer / Videospel: | Beeldschermfilter |