Externe voorraad: 689
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 689 |
| Lengte: | 57 cm |
| Breedte: | 6 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht: | 14 gr |
| Volume: | 5 cm³ |
| Aantal Gaten: | 2 |
| CO2e-footprint: | 79 g |
| Commerciële afmetingen: | 57x110x16mm |
| Commerciële kleurnaam: | Zilver |
| Opvangbak: | Neen |
| Soort Materiaal: | Metaal |
| Soort Puntenslijper: | Potloodslijper (handbediend) |