Externe voorraad: 252
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 252 |
| Lengte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht: | 1 gr |
| Volume: | 1 cm³ |
| Aantal Gaten: | 3 |
| CO2e-footprint: | 134 g |
| Commerciële kleurnaam: | Assorti |
| Garantie: | 24 maand |
| Opvangbak: | Ja |
| Soort Puntenslijper: | Potloodslijper (handbediend) |