Externe voorraad: 286
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 286 |
| Lengte: | 197 cm |
| Breedte: | 280 cm |
| Hoogte: | 38 cm |
| Gewicht: | 328 gr |
| Volume: | 2096 cm³ |
| Aantal stukjes: | 240 |
| CO2e-footprint: | 841 g |
| Commerciële afmetingen: | 335x485mm |
| Commerciële kleurnaam: | Gemengd |
| Geschikt voor leeftijd vanaf: | 5 jr |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Milieuverklaring: | 100% recycled |
| Percentage recycled: | 100 % |
| Soort Materiaal: | Karton |
| Soort Puzzel: | Legpuzzel |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |