Externe voorraad: 241
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 241 |
| Lengte: | 275 cm |
| Breedte: | 198 cm |
| Hoogte: | 32 cm |
| Gewicht: | 417 gr |
| Volume: | 1742 cm³ |
| Aantal stukjes: | 240 |
| CO2e-footprint: | 1341 g |
| Commerciële afmetingen: | 335x485mm |
| Commerciële kleurnaam: | Gemengd |
| Geschikt voor leeftijd vanaf: | 6 jr |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Milieuverklaring: | 100% recycled |
| Percentage recycled: | 100 % |
| Soort Materiaal: | Karton |
| Soort Puzzel: | Legpuzzel |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |