Externe voorraad: 0
Bel of mail
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 0 |
| Lengte: | 279 cm |
| Breedte: | 199 cm |
| Hoogte: | 38 cm |
| Gewicht: | 310 gr |
| Volume: | 2109 cm³ |
| CO2e-footprint: | 841 g |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Geschikt voor leeftijd vanaf: | 7 jr |
| Soort Materiaal: | Karton |
| Soort Puzzel: | Legpuzzel |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |