Gerelateerde producten
Externe voorraad: 1005
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 1005 |
| Lengte: | 213 cm |
| Breedte: | 148 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht: | 199 gr |
| Volume: | 378 cm³ |
| Aantal Gaten: | 2 |
| Aantal kolommen: | 4 |
| Aantal Kopieën: | 1 Kopie |
| Aantal pagina's: | 50 |
| Aantal vel: | 50 |
| Belijningstype: | Lijn |
| CO2e-footprint: | 310 g |
| Commerciële afmetingen: | 8x210x148 hxlxb mm |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Gekleurde doorslagvel(len): | Neen |
| Genummerd: | Neen |
| Inbind methode: | Gelijmd |
| Papiergewicht: | 70 g/m² |
| Soort Materiaal: | Papier |
| Soort voorbedrukte Bedrijfsformulieren: | Kasbewijs |
| Zelfkopierend: | Ja |