Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 9
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 9 |
| Lengte: | 8 cm |
| Breedte: | 4 cm |
| Hoogte: | 2 cm |
| Gewicht: | 1 gr |
| Volume: | 0 cm³ |
| Commerciële kleurnaam: | Geel |
| Inhoud verpakking: | 1 |
| Model naam: | PC3M |
| Schrijfbreedte: | 0.9-1.3 |
| Schrijfkleur: | Assorti |
| Soort Stift: | Verfstift |