Alternatieve producten
Externe voorraad: 6
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 6 |
| Lengte: | 239 cm |
| Breedte: | 92 cm |
| Hoogte: | 91 cm |
| Gewicht: | 115 gr |
| Volume: | 2000 cm³ |
| Allergenen: | Melk |
| CO2e-footprint: | 2226 g |
| Commerciële kleurnaam: | Geel |
| Individueel Verpakt: | Neen |
| Inhoud (Netto): | 104 g |
| Soort Biscuit / Koekje: | Rijstwafel |