Gerelateerde producten
Externe voorraad: 1200
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 1200 |
| Lengte: | 88 cm |
| Breedte: | 24 cm |
| Hoogte: | 13 cm |
| Gewicht: | 14 gr |
| Volume: | 27 cm³ |
| Accentkleur: | Zilvergrijs |
| CO2e-footprint: | 95 g |
| Commerciële afmetingen: | 147x10x10mm |
| Commerciële kleurnaam: | Assorti |
| Garantie: | 0 maand |
| Graveerbaar: | Neen |
| Grip: | Ja |
| Inhoud verpakking: | 1 |
| Kogelbreedte: | 0.7 mm |
| Met Clip: | Ja |
| Met Stylus Dop: | Neen |
| Model naam: | Frixion Ball 07 |
| Navulbaar: | Ja |
| Rechtshandig / Linkshandig: | Rechtshandig en linkshandig |
| Schrijfbreedte: | 0.35 |
| Schrijfkleur: | Assorti |
| Soort Inkt: | Uitgumbare Inkt |
| Soort Materiaal: | Plastiek |
| Soort Pen: | Rollerball |