Alternatieve producten
Externe voorraad: 100
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 100 |
| Lengte: | 136 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht: | 10 gr |
| Volume: | 17 cm³ |
| CO2e-footprint: | 86 g |
| Commerciële afmetingen: | Lxvbxh: 14x142x13mm |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Graveerbaar: | Neen |
| Grip: | Ja |
| Inhoud verpakking: | 1 |
| Kogelbreedte: | 0.5 mm |
| Met Clip: | Ja |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Met Stylus Dop: | Neen |
| Model naam: | friXion Synergy clicker |
| Navulbaar: | Ja |
| Schrijfbreedte: | 0.25 |
| Schrijfkleur: | Zwart |
| Soort Inkt: | Uitgumbare Inkt |
| Soort Materiaal: | Kunststof |
| Soort Pen: | Rollerball |