Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 23
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 23 |
| Lengte: | 610 cm |
| Breedte: | 215 cm |
| Hoogte: | 75 cm |
| Gewicht: | 1592 gr |
| Volume: | 9836 cm³ |
| CO2e-footprint: | 34127 g |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Garantie: | 24 maand |
| Max. capaciteit: | 8 vel |
| Soort Papiersnijmachine: | Rolsnijmachine |