Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 33
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 33 |
| Lengte: | 261 cm |
| Breedte: | 204 cm |
| Hoogte: | 32 cm |
| Gewicht: | 431 gr |
| Volume: | 1703 cm³ |
| CO2e-footprint: | 962 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Geschikt voor papierformaat: | A5 |
| Soort omslag: | Schrijfmap |
| Type sluiting: | Geen sluiting |