Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 6123
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 6123 |
| Lengte: | 331 cm |
| Breedte: | 235 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Gewicht: | 238 gr |
| Volume: | 855 cm³ |
| Aantal Gaten: | 23 |
| Aantal vel: | 25 |
| Afwerking: | Glad |
| CO2e-footprint: | 1840 g |
| Commerciële kleurnaam: | Transparant |
| Garantie: | 24 maand |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Soort Materiaal: | Polypropyleen (PP) |
| Soort showtas: | Showtassen |