Gerelateerde producten
Externe voorraad: 142
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 142 |
| Lengte: | 520 cm |
| Breedte: | 67 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht: | 148 gr |
| Volume: | 418 cm³ |
| Accentkleur: | Zwart |
| CO2e-footprint: | 523 g |
| Commerciële kleurnaam: | Aluminium |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Model naam: | 512 Antica |
| Schaalverdeling Aanduiding: | Millimeter |
| Soort Materiaal: | Aluminium |
| Soort Meet / Geometrische Instrumenten: | Liniaal |