Externe voorraad: 107
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 107 |
| Lengte: | 138 cm |
| Breedte: | 113 cm |
| Hoogte: | 48 cm |
| Gewicht: | 332 gr |
| Volume: | 748 cm³ |
| CO2e-footprint: | 919 g |
| Commerciële afmetingen: | 112x44x141mm |
| Commerciële kleurnaam: | Gemengd |
| Geschikt voor leeftijd vanaf: | 8 jr |
| Soort Materiaal: | Karton |
| Soort Puzzel: | Denkpuzzel |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |