Externe voorraad: 0
Bel of mail
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 0 |
| Lengte: | 374 cm |
| Breedte: | 274 cm |
| Hoogte: | 56 cm |
| Gewicht: | 970 gr |
| Volume: | 5738 cm³ |
| CO2e-footprint: | 2490 g |
| Commerciële kleurnaam: | Dessin |
| Geschikt voor leeftijd vanaf: | 8 jr |
| Soort spel: | Bordspel |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |