Externe voorraad: 16
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 16 |
| Lengte: | 252 cm |
| Breedte: | 228 cm |
| Hoogte: | 50 cm |
| Gewicht: | 720 gr |
| Volume: | 2872 cm³ |
| CO2e-footprint: | 1547 g |
| Commerciële kleurnaam: | Assorti |
| Soort Stempel of accessoire: | Stempel |