Gerelateerde producten
Externe voorraad: 886
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 886 |
| Lengte: | 255 cm |
| Breedte: | 199 cm |
| Hoogte: | 172 cm |
| Gewicht: | 2653 gr |
| Volume: | 8728 cm³ |
| Aantal stuks: | 600 St. |
| CO2e-footprint: | 5940 g |
| Commerciële kleurnaam: | Dessin |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Inhoud (Netto): | 4 g |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Plastic vrij: | Neen |
| Soort Suiker / Vervangingsmiddel voor Suiker: | Kristalsuiker |
| SUP-product (bevat plastic): | Ja |
| Vorm: | Korrelig |